Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Vestia 2
Hellas
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Vestia
Sundby Bk.
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4B E
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Vestia
Elite Bornholm
U14 Drenge (11) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Vestia 2
K.B. 3
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. aug
20:15
Vestia
Union 6
Herre Senior 2 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Vestia 3
B 1908 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Vestia
Nørrebro United
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Vestia 2
Hellas 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Vestia
Hvidovre IF
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Vestia 2
B 1908 3
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Vestia
GVI
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Vestia 3
Skjold 5
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Vestia
Hvidovre IF
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Vestia 2
Frem 10
Herre Senior 4 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1908 3
Hellas 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Kastrup 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vestia 4
K.B. 8
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vestia 3
B.93 5
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vanløse 2
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vestia
B.93 3
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Vestia 3
KSV 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Aakanden GF
Fix 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Fremad Valby 3
Ørestad IF 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
K.B. 8
Frem 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
B 1908 3
Vestia 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Dragør BK 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Vestia 3
Kastrup 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Fremad Valby 3
Hellas 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Ørestad IF 4
Vestia 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Frem 3
Tårnby FF 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
KSV 1
Vanløse 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Fix 3
B.93 5
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Vanløse 2
Vestia 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
B.93 5
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Vestia 4
Fremad Valby 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Tårnby FF 2
K.B. 8
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Kastrup 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Hellas 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Vestia 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Ørestad IF 4
Frem 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
KSV 1
Fix 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Vestia
Amager Pigefodbold
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Vestia 1
Fremad Amager 2
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Vestia 2
Skovshoved IF 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
Vestia
Skjold (1)
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Vestia 3
Rødovre 3
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:15
Vestia
FB
M+50 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:15
Vestia
Sønderbro Fight
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Vestia
Skjold
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Vestia 2
Sundby 3
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vestia 2
AB Tårnby 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Vestia
Husum Bk
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4B E
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vestia 2
Jægersborg BK 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vestia 1
Vanløse 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vestia 2
Oversidder
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Vestia 3
Rødovre 1
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Bk. Vestia
Bispebjerg Bk.
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vestia
HIK 2
U14 Drenge (11) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
Vestia 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
B 1908 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Vestia 1
K.B. 3
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hekla 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
K.B. 3
Oversidder
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
B 1908 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
Vestia 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hekla 1
K.B. 3
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Vestia
Fremad Amager 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Vestia
FA 2000
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:15
Vestia
K.B.
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Vestia
Sundby 3
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Vestia
Rødovre
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Vestia
Husum/Union
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Vestia 3
Hvidovre IF 4
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Vestia
HIK
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vestia
B 1908 3
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Vestia
GVI
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vestia 3
Husum Bk 2
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Vestia
Nørrebro United
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 4B E
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Vestia
FB
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Vestia
FB
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Vestia
Dragør BK
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vestia 1
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Vestia 2
Skjold 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Vestia 2
GVI 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Vestia 4
Skjold 10
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:15
Vestia
Kastrup
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Vestia
Fremad Valby 3
Herre Senior 2 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:15
Vestia
Østerbro IF
M+50 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:15
Vestia
Valby
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vestia 2
Kastrup
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Vestia 3
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vestia 2
Skovshoved IF 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vestia 1
Dragør BK 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Vestia
Skjold
U14 Drenge (11) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Bk. Vestia
Frederiksholm Sydhavnen
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Vestia 2
FA 2000 10
Herre Senior 4 7:7 Efterår P5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vestia
FB 2
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Dragør BK 2
B 1908 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vestia 2
Ørestad IF 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Sundby Bk.1
K.B. 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby 1
Kastrup 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Sundby Bk. 2
Dragør BK 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vestia 2
B 1908 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Sundby Bk. 2
AB Tårnby 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
B 1908 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Sundby Bk.1
Vestia 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Kastrup 1
B.93 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Dragør BK 2
Fremad Amager 3
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Ørestad IF 1
Valby 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Fremad Amager 3
Vestia 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Valby 1
B 1908 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vestia 1
Fremad Valby 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
B.93 3
K.B. 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
AB Tårnby 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Hekla 2
Dragør BK 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Vestia 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Dragør BK 2
B 1908 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Fremad Valby 1
Sundby Bk.1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
K.B. 2
Kastrup 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Vestia 2
Dragør BK 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B 1908 2
Ørestad IF 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Fremad Amager 3
Valby 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vestia 1
B.93 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
AB Tårnby 2
Hekla 2
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Vestia
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Vestia 3
FB
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 4
|